Lidé

 Dejvice        Vinohrady       Vedení a podpora     Práce u nás

O Vaše/naše děti se staráme nejlépe, jak jen můžeme. Proto naše „velké lidi“ pečlivě vybíráme. Náš tým tvoří pedagogové, specialisté (logopedie, speciální pedagogika, psychosociální poradenství), zdravotní sestry, a protože jsme mezinárodní česko-anglická školka, samozřejmě také rodilí mluvčí.

DEJVICE

Tereza Hodinová

Tereza po dokončení gymnázia vystudovala Filozofickou fakultu na Univerzitě Karlově, obor francouzština a latina a poté obor předškolní pedagogika. Prakticky od studií se věnuje učení francouzštiny, vzdělávání dětí a překladatelství. Bambíno přišla Tereza posílit po tom, co si, třikrát, příjemně plnila své mateřské povinnosti. Kromě dětí Terezu baví zpěv, výtvarné činnosti a četba.

Karolína Sankotová

Karolina získala bakalářský titul na pedagogické fakultě v Ústí nad Labem se zaměřením na tělesnou výchovu a společenské vědy, které se rozhodla doplnit studiem Diploma of Fitness a Diploma of Sport and Recreation v Austrálii. V průběhu pobytu ale našla svou pravou vášeň, a to ve vzdělávání malých dětí a pomoci jim naplnit jejich potenciál a poskytnou nejlepší start do života. Tato vášeň byla průběžně podpořena  ukončeným studiem Diploma of Early Childhood Education and Care a také Diploma of Management and Leadership. Po 8 letech se vrátila zpět do své rodné země a s nadšením doplnila bambíní tým. Kája rada plní svůj volný čas jógou a pobytem v přírodě. 

Daniela Ferguson

Daniela je vystudovaná zdravotní sestra. Do Bambína nastoupila roku 2017, protože ji práce s dětmi baví a přináší radost. Jak říká: „Vážím si toho, že můžu být u rozvoje dítěte a tím i nové osobnosti.“ Kromě dětí ji baví historie, ráda cestuje a neustále něco vyrábí.

Martina Košťálová

Martina pochází ze Žďáru nad Sázavou. Vystudovala střední zdravotnickou školu a již při studiu se věnovala hlídání dětí. Po maturitě pracovala dva roky jako chůva v jedné rodině. Když děti odrostly, nastoupila do Bambína, kde se stará o ty nejmenší. Je aktivní sportovec. Věnuje se basketballu, florbalu a futsalu.

Andrew Millar

Andy pochází z Anglie, ale kvůli svému rodinnému původu dává přednost tomu, že je Skot. Andy ve škole studoval obchod, ale pokračoval ve studiu angličtiny 5 TEFL. Ve svém volném čase rád chodí se psy, cvičí a navštěvuje hrady. Jeho cílem vždy bylo pracovat s dětmi a s potěšením doplnil řady velkých Bambíňáků.

Václav Brandtl

Vašek má dvacetiletou praxi v přepravě osob. Nějakou dobu zajišťoval dopravu studentů do mezinárodní školy v Nebušicích. Je starostlivým otcem tří potomků, s dětmi má velkou trpělivost a dbá na jejich bezpečí a pohodlí. Nyní zajišťuje přepravu našich dětí do školky a ze školky, stará se o ně jako o vlastní a práce s nimi ho moc baví.

Isidora Leighton-Cruz

Isidora Leighton-Cruz je učitelka angličtiny z Chile a na Masarykově univerzitě v Brně napsala diplomovou práci na téma rané vícejazyčnosti. Absolvovala kurz Kultura pro učitele angličtiny na Trinity College v Dublinu. Ráda zpívá, tančí, jezdí na kole a věnuje se outdoorovým aktivitám.

Markéta Cieslarová

Markét pochází z Prahy. Pracovala jako chůva v rodinách, ale toužila po změně a seberozvoji, a tak je u nás v Bambínu. S dětmi nejraději tvoří nebo vypráví příběhy. Miluje jógu a jízdu na kole.

Marcela Blahotová

Marcela u nás v Bambínu připravuje pro děti chutné a zdravé svačinky a servíruje obědy. Mimo to pomáhá udržovat naši školku čistou a voňavou. Baví ji zahradničení, které uplatňuje v sezóně pěstováním čerstvých bylinek na naší terase.

Daniela Rella

Daniela pochází původně z Itálie, z oblasti Apulie (takzvaná „pata boty“), která je známá svým vynikajícím jídlem a nádhernou a úchvatnou krajinou. Pracovala jako učitelka ve školce a už téměř 4 roky žije v České republice. Má magisterský titul z moderní filologie, ale už více než 6 let pracuje s malými dětmi ve školkách a učí je cizí jazyky. Miluje být učitelkou, být kreativní, dynamická, usmívající se a šířit lásku a štěstí všude kolem. Má spoustu zájmů a vášní a všechny jsou nějak spojeny se světem umění: tanec, kresba, malování a psaní. Její největší vášní je zpěv a hra na kytaru. Díky Bambínu se cítí jako ryba ve vodě, která plave s obrovským úsměvem na tváři!

Petra Madarazsová

Petra M. po studiu střední pedagogické školy vydala do zahraničí, kde pracovala dva roky jako au-pair. Po této zkušenosti se ještě víc upevnila v tom, že učení v mateřské školce ji naplňuje a baví. Pro prohloubení znalostí začala studovat vysokou školu zaměřenou na speciální pedagogiku. Ráda tráví čas s přáteli a rodinou, maluje nebo se věnuje svému kocourovi Ramseymu.

Simona Palatková

Simona P. pochází ze Znojma, v Praze už ale žije 13 let. Práci s dětmi se věnovala během studií coby dozor v dětském koutku a po absolovování kurzu pro chůvy se péči o ty nejmenší začala věnovat na plný úvazek, což ji přivedlo k nám do Bambína. Protože sama ráda maluje, snaží se často tvořit i s dětmi. Kromě umění ji baví také cizí jazyky, takže je ráda, že zde má možnost některé z nich s dětmi oprášit.

Jana Brandejsová

VINOHRADY

Kateřina Pálková

Kateřina vystudovala střední pedagogickou školu se zaměřením na předškolní pedagogiku a než se usadila u nás, získala mnoho zkušeností v mateřských školkách na Moravě, odkud pochází. Kateřina se přidala do Bambína hned na začátku roku 2009 a my (i Bambíňata) jsme šťastní, že ji máme!

Lucie Holubová

Lucka pochází z Jižních Čech a vystudovala bakalářský obor psychologie se zaměřením na vzdělání a obor předškolní pedagogika. Už během studií pracovala s dětmi jako chůva. Po škole se rozhodla skloubit lásku k dětem a k cestování, tak odjela do Londýna pracovat jako au-pair. V Londýně strávila dva roky a definitivně si zde uvědomila, že děti jsou její životní vášní a rozhodla se jim věnovat na plno. Proto po návratu do České republiky nastoupila k nám do Bambína. Na dětech miluje jejich bezprostřednost a smích. Mezi její další koníčky patří umění a historie.

Kristýna Šťastná

Kristýna pochází ze Žďáru nad Sázavou, kde vystudovala střední průmyslovou školu. Při studiu se začala věnovat vedení tanečních a sportovních kroužků pro děti a mládež. Přes 5 let jezdí na tábory jako oddílový a programový vedoucí. Měla možnost, vyzkoušet si práci ve školce a v letní škole v Anglii. Aktivně se věnuje florbalu, mezi její další záliby patří sport, tanec, dobrodružství a poznávání nových věcí.

Pavla Kotrbáčková

Pavla vystudovala bakalářský obor Anglofonní Studia a v minulosti pracovala v jazykových a mezinárodních školách. Baví ji především možnost skloubit a přirozeně spojovat administrativní práci s poskytováním služeb klientům. Ve volných chvílích nejraději relaxuje v přírodě nebo objevuje pro ni dosud nepoznaná místa Prahy.

Barbora Kafková

Pochází z Prahy, kde vystudovala všeobecné gymnázium. Je nejstarší ze 4 dětí a kromě hlídání sester, si už na gymplu přivydělávala jako chůva, organizovala tábory, nebo vedla kroužky v DDM. Práce s dětmi je tedy už nějaký ten pátek její oblíbená činnost a tak se po maturitě rozhodla začít studovat v Hradci Králové na Pedagogické fakultě. Po státnicích si na rok odpočinula od čtení pohádek a stavění kostiček na Novém Zélandu a od ledna 2021 v plné síle nastoupila do Bambína.

Karolína Worková

Pochází z nejvýchodnějšího bodu České republiky , z Bukovce. Vystudovala University College Prague. V letech 2020-2023 žila v Holandsku a Spojených arabských emirátech, kde pracovala jako chůva. Děti si získaly její srdce natolik, že se po návratu do Česka rozhodla této práci věnovat naplno. Ve volném čase ráda čte, zajímá se o kreativní tvorbu nebo vyhledává gastronomii a cestuje.

Markéta Píšová

Markét pochází z Prahy a vystudovala Vyšší odbornou pedagogickou školu, obor předškolní vzdělávání. Při studiu občas hlídala malé děti a také pracovala několik let v Bambínu jako brigádnice. U dětí ji baví řešit s nimi jejich denní starosti a být u jejich vývoje. Ráda s dětmi tvoří, vaří a hraje na klavír.

Alena Walterová

Alena má s touto prací bohaté zkušenosti. Několik let pracovala v gastronomii a na obdobné pozici jako hospodyně a pomocnice u dětí. U nás v Bambínu připravuje zdravé svačinky pro mlsné jazýčky a stará se o čistotu v kuchyni. Velice ráda a moc dobře peče.

Maité Havez

Maïté neboli Maya se narodila ve Francii a vyrůstala v Karibiku a na ostrově Réunion (poblíž Madagaskaru). Na vysoké škole v USA studovala komunikaci a TEFL. Má dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi a do Prahy se nedávno přestěhovala z Hongkongu, kde dva roky pracovala jako učitelka angličtiny v mateřské škole. Pracovala také jako chůva v USA, Velké Británii, Irsku a Francii a jako učitelka v mateřské škole v Číně.

Nikdy ji neomrzí nevinná dětská osobnost, fantazie a upřímnost. Ve volném čase ráda cestuje, navštěvuje koncerty, muzikály a jezdí na koni.

Helena Neradová 

Helena vystudovala SOUE el. ve Valašském Meziříčí, kde se i narodila. V oboru pracovala jen pár let. Když se před 25. lety přestěhovala s rodinou do Zruče nad Sázavou, se postupem času dostala k vysněné práci s dětmi. Prošla školením, kurzem a získala osvědčení pro práci s dětmi 0-3 a do předškolního věku. Pracovala jako chůva v rodinách, v mateřské školce v dětské skupině. A nyní v jesličkách v Bambínu, je to nová zkušenost s tak malými človíčky. Ve volném čase navštěvuje fitness a jógu. Ráda cestuje jak po ČR, tak i po světě.

Christiana Capucci

Christiana pochází z města Reno ve státě Nevada, USA. Je to malé město hned vedle krásného jezera Tahoe. Po dvou letech výuky ve Státech se přestěhovala do Prahy, kde poslední dva roky pokračuje ve své učitelské cestě. Miluje jógu, pobyt venku, vaření a příležitostně se věnuje uměleckým projektům. Na práci s dětmi má nejraději to, jak jí připomínají jednoduchost života.

Michaela Zverková

Míša se narodila v Praze, kde vystudovala marketingovou komunikaci a té se také několik let věnovala. Vždycky jí to ale táhlo k dětem, a tak po návratu z milovaného Zélandu, kde rok a půl žila, udělala další velký krok a změnila obor. Teď už pár let pečuje o děti, průběžně si doplňuje vzdělání a užívá si každičký den s našimi Bambíňáky. Ve volném čase ráda jezdí na kole, na motorce, tráví čas v přírodě a chodí do divadel nebo na koncerty.

Nataliia Turchanova

Nataliia v současné době dokončuje magisterské studium se zaměřením na anglickou, tureckou a světovou literaturu. Chová hlubokou lásku ke knihám a jazykům a vždy má poblíž něco dobrého ke čtení! Její učitelská cesta byla docela dobrodružná, protože pracovala se studenty různého věku a původu v mezinárodním prostředí. Poslední rok a půl žije Naty v Praze, snaží se co nejlépe porozumět české kultuře a pilně se učí česky. Neváhejte s ní proto navázat konverzaci v češtině, vždycky si ji ráda procvičí!

VEDENÍ A PODPORA

Ondřej Lepka

Ondřej Lepka během posledních let působil jako CEO vzdělávací skupiny poskytující vzdělání od mateřské školy až po osmileté gymnázium zaměřené na výuku jazyků. Společně se svým týmem prošel celým akreditačním procesem International Baccalaureate a také pro školu získal status Oxford examination centre s právem vyučovat předměty v anglickém jazyce a zadávat zkoušky IGCSE.

Ondřej věří, že vzdělávat se člověk musí celý život. Vždy je důležité si uvědomit, že udělat chybu není špatně. V rámci svého působení v síti škol vzdělávací skupiny JK Education se stal mimo jiné členem odborného akreditačního týmu "The Middle States Association”  a podílel se na udělení akreditace mezinárodní škole v Káhiře. Díky svojí pozici je u všech důležitých rozhodnutí a spolupodílí se na směru, kterým se školy vydávají.‎

Magdalena Nedvědová

Magda vystudovala v Praze Fakultu tělesné výchovy a sportu a po ukončení studia se sportu věnovala profesionálně. Poté odjela do Velké Británie, kde strávila osm let a kromě práce na základní škole tam vychovala dvě své děti. Nyní žije se svou rodinou v Praze a nastoupila k nám do školky, kde může mimo jiné dětem pomáhat s angličtinou a dělat jim radost svou hrou na klavír, které se aktivně věnuje.

Alena Hauptmanová

Alena vystudovala speciální pedagogiku zaměřenou na poruchy učení a logopedii na Masarykově univerzitě v Brně. Věnuje se práci s dětmi, ať už s postižením nebo jakýmkoli nadáním. Ve školce Bambíno pomáhá s komplexním rozvojem dětí podle nových vzdělávacích metod a ve Škole Square rozvíjí vzdělávací program.

Bára Schneiderová

Narodila se v Praze, kde také vystudovala gymnázium a sociologii. Od roku 2010 pracovala v Bambínu a také částečně na Lince bezpečí. Nakonec ale zvítězilo Bambíno, ve kterém Bára působila u dětí i v kanceláři. Mezi Bambíňáky patří i její dva synové. Po návratu z mateřské si Bára přebírá náplň práce Sylvie v oblasti socio-emoční podpory.

Přidejte se k nám

Jsme parta učitelů a specialistů, pro které je vzdělávání dětí smyslem života. Máme spoustu nápadů a plno jich realizujeme. Náš vzdělávací koncept láká stále víc rodičů a dětí, a tak je přirozené, že do týmu uvítáme další odborníky a nadšence. Možná jsi to právě ty.

Mateřská škola Bambíno
Dejvice
České družiny 9, Praha 6

Mateřská škola Bambíno
Vinohrady
Šrobárova 14, Praha 10