Bambíno  & Square friends 

Jsme parta učitelů a specialistů, pro které je vzdělávání dětí smyslem života. Máme spoustu nápadů a plno jich realizujeme. Náš vzdělávací koncept láká stále víc rodičů a dětí, a tak je přirozené, že do týmu uvítáme další odborníky a nadšence. Možná jsi to právě ty.  

Hledáme ty nejlepší 


Milujeme děti. Vytváříme pro ně opravdový druhý domov a reference našich klientů dokládají, že se nám to skvěle daří. To nám ale nestačí, neustále na sobě pracujeme, abychom dělali věci ještě lépe. Aby naše značka byla symbolem profesionality, podpory dětí a jejich rozvoje. Jsme upřímní, pozitivní a konstruktivně kritičtí sami k sobě navzájem. Pokud jsi na tom stejně, umíš držet slovo, nebojíš se dělat rozhodnutí, hledáš způsoby, jak to jde, a ne důvody proč to nejde, umíš pomoc přijmout i dát, pak se ti u nás bude líbit.

Pojď s námi dělat velké věci pro malé lidi!

Naše projekty

Školky 

Nechceme děti měnit. Každé dítě je „své“, proto v každém hledáme jeho vlastní potenciál, abychom ho dále rozvíjeli. Společně se učíme, hrajeme si, experimentujeme, navzájem se podporujeme, máme se rádi. Společně ale také hledáme a nastavujeme hranice. Máme radost z pokroků dětí, jejich úsměvů a objetí. A když rozvíjíme děti, rozvíjíme i sebe.

Základní škola

Ve Square se učíme hlavně prostřednictvím prožitků. To, co děti zažívají teď a tady, využijí i v budoucnu, protože to v nich zůstane. Tvoříme místo, ve kterém funguje „já a ty“ dohromady a společně vytváří „my“. Neexistuje „tady ve škole“ a „tam venku“, protože když vás učení baví, hranice neexistují.

Gymnázium

Studentům nabízíme novodobou koncepci vzdělávání, díky které mají jako dospívající mladí lidé prostor pro rozvoj své jedinečnosti. A na ní se sami podílejí. Školní vzdělávací program se během studia pozvolna rozvíjí a již od druhého ročníku nabízí širokou škálu variability. To umožňuje studentům personalizovat své studium podle individuálních zájmů a předpokladů.

Koho hledáme? 

Co bys měl/a mít:

 • Praxe s dětmi je výhodou, ale primární je chuť a zájem
 • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (orientačně B1)
 • Kvalifikace dle požadavků MŠMT je výhodou (ukončené nebo probíhající vzdělání)
 • Flexibilita, zodpovědnost a proaktivita se cení
 • Vítáme snahu přispívat k vytváření příjemného pracovního prostředí

Co budeš dělat:

 • Pečovat o malé Bambíňáky nebo Skvéráky
 • Hravou a kreativní formou realizovat vzdělávací program
 • Vytvářet příjemné, podnětné a tvůrčí prostředí
 • Na gymnáziu uplatníš vynikající znalost daného oboru i zábavné metody výuky, které zaujmou zvídavé studenty
 • Komunikovat s rodiči o tom, jak si jejich děti vedou

Koho aktuálně uvítáme?

Kvalifikovaný pedagog pro 1. stupeň

Třídní učitel a průvodce pro 1. stupeň naší základní školy Square v Nuslích.

Péče o klienty v mezinárodní školce

Hledáme k nám dalšího parťáka, který bude nejen s nadšením realizovat naše nápady, ale také přinášet ty své. Někoho, kdo nehledá důvody, proč něco nejde, ale hledá způsoby, jak by to šlo. Někoho, pro kterého není žádný úkol podřadný. Někoho, kdo nemá problém vyjít mimo své komfortní zóny.

Učitel/ka v mezinárodních jeslích

Jsme pracovití, upřímní, pozitivní i (sebe)kritičtí. Pokud jsi na tom stejně, umíš plnit sliby, nebojíš se dělat rozhodnutí, hledáš způsoby jak to jde, a ne důvody proč to nejde, umíš pomoc přijmout i dát, pak se Ti u nás bude líbit!

Asistent/ka pedagoga v mezinárodní mateřské škole

Co potřebujeme abys uměl/a:

 • pracovat s dětmi předkškolního věku - praxe výhodou, ale primární je chuť a zájem
 • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (pro představu zhruba B1)
 • kvalifikace dle požadavků MŠMT výhodou (ukončené, nebo probíhající vzdělání)

Ozvi se nám

Nevidíš tady tu pravou pracovní pozici pro sebe, přesto tě láká pracovat u nás? Nevadí, situace se často mění a nadšení lidé se hodí vždycky. Pošli nám své CV s motivačním dopisem a třeba něco vymyslíme.  

Tady jsme

Základní škola a gymnázium Square s.r.o.
Svatoslavova 333/6
140 00 Praha 4 – Nusle

Mateřská škola Bambíno s.r.o.
České družiny 1671/9
160 00 Praha 6 - Dejvice